На Волині кількість проданих з аукціонів прав на комунальні землі збільшилась удвічі

23.12.2015

volynНа земельних аукціонах у Волинській області з початку 2015 року продали права на 62 земельні ділянки комунальної власності, що удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загальна площа земель складає 91,52 га.

На конкурентних торгах ціна продажу 24 земельних ділянок в середньому зросла на 36% (з 1,421 до 1,937 млн грн.). Вартість права оренди на 38 ділянок підвищилась на 13,4% (з 529 до 600 тис. грн.). Сумарно обсяг коштів, що надійшли до бюджетів місцевих громад області, склав 2,5 млн гривень.

«У 2015 році за посередництвом аукціонів реалізували у два рази більше земельних ділянок комунальної власності ніж торік. Кошти, які були отримані, поповнили місцеві бюджети і дозволили громадам вирішити низку соціальних, економічних та інфраструктурних питань», – зазначив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Найбільшу кількість ділянок передали у власність або оренду у місті Нововолинську (8), а також у Ківерцівському (7), Камінь-Каширському, Ратнівському районах та м.Володимир-Волинський (6).

На Волині до торгів готують ще 299 земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності загальною площею 1861,2 га. З них 103 земельні ділянки площею 77,9 га планують передати у власність. Ще 196 ділянок площею 1783,3 га пропонуватимуть взяти в оренду.

Довідка

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору