На Волині нарахували більше 670 тисяч гривень втрат лісо- та сільськогосподарського виробництв

25.01.2016

volyn  oblast.Волинські землевпорядники у 2015 році нарахували 671,7 тисяч гривень відшкодувань втрат лісо- та сільськогосподарського виробництв. Суб’єкти господарювання у повному обсязі перерахували кошти до місцевих та обласного бюджетів.

Отриманий фінансовий ресурс, згідно законодавства, використовується на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель та здійснення нормативної грошової оцінки.

З усього обсягу отриманих на Волині минулого року надходжень використали 498,1 тисяч гривень. На проведення нормативної грошової оцінки земель спрямували 441,8 тисяч гривень. Ще на 36,3 тисяч гривень профінансовані заходи з охорони земель.

Сумарно з врахуванням залишків минулих років на спеціальних рахунках обласної, міських, сільських та селищних рад Волині знаходиться 3,6 млн гривень отриманих за відшкодувань втрат лісо- та сільськогосподарського виробництв.

Довідка

Відшкодуванню підлягають втрати сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників як основного засобу виробництва в сільському і лісовому господарстві внаслідок вилучення (викупу) їх для потреб, не пов’язаних із сільсько- та лісогосподарськими роботами. Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, отримані кошти використовуються на освоєння земель для сільсько- і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору