На земельних аукціонах у Дніпропетровській області вартість оренди землі зросла втричі

04.01.2016

dnipropetrovskУ грудні 2015 року на земельних аукціонах у Дніпропетровській області землевпорядники продали права оренди на 17 ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа земель складає близько 538 га.

За підсумками торгів вартість річної орендної плати за всі земельні ділянки підвищилась з 380 тисяч гривень до 1,2 млн гривень, тобто зросла більше ніж у три рази. Отримані кошти щорічно надходитимуть до бюджетів та можуть бути використані на реалізацію соціальних проектів.

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва інвестори взяли в оренду близько 438 га ріллі. У користування також передали близько 100 га пасовищ. Земельні ділянки розташовані на території Апостолівського, Верхньодніпровського, Межівського, Нікопольського, Солонянського та П’ятихатського районів.

Загалом з початку 2015 року на земельних аукціонах, організованих землевпорядною службою Дніпропетровщини, інвестори придбали права оренди на 38 земельних ділянок (за межами населених пунктів). Загальна площа земель сільськогосподарського призначення державної власності, переданих у користування, складає майже 1 120 га. У тому числі 670 га ріллі та близько 450 га пасовищ.

Наступні земельні аукціони у Дніпропетровській області оголосять у лютому – березні 2016 року.

Довідка

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору