На Житомирщині для учасників АТО додатково зарезервували понад 2,5 тисячі га земель

22.12.2015

Zhytomyrska oblastЗа результатами проведеного моніторингу фактичного використання земель фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області додатково зарезервували для учасників АТО понад  2,5 га землі сільськогосподарського призначення державної власності.

Учасники АТО, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про зарезервовані ділянки на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. Тут же розміщена покрокова план-схема та перелік документів необхідних для отримання землі.

З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО землею в Житомирській області військовослужбовці отримали 2517 дозволів на розроблення документації із землеустрою. Військовим відведуть у власність ділянки загальною площею понад 1,5 тисячі га.

Учасники АТО використають землі переважно для особистого селянського господарства (773 ділянки площею 1326,9 га), ведення садівництва (1000 ділянок площею 105,0 га), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (744 ділянки площею 89,2 га).

Найбільшу кількість ділянок учасники АТО отримають у Житомирському та Попільнянському районах області – 969 та 181.

Довідка

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Прес-служба Держгеокадастру 

 

Повернутися вгору