Наталія Хоцянівська: У Херсоні презентували проєкти оптимізації систем теплопостачання

31.01.2022
Наталія Хоцянівська У Херсоні презентували проєкти оптимізації систем теплопостачання

У межах реалізації Програми допомоги муніципалітетам у реалізації реформ, спрямованих на оптимізацію схем теплопостачання, у місті Херсон презентували проєкти оптимізації систем теплопостачання. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

«Оновлені системи теплопостачання дозволять оптимізувати споживання енергоресурсів. Важливо, аби вони враховували можливості будівництва, реконструкції та модернізації джерел скидного тепла — когенерації чи альтернативного палива. Співпраця з USAID в рамках проєкту енергетичної безпеки дозволить місту заручитися підтримкою міжнародних партнерів на шляху трансформації систем теплопостачання», — підкреслила Наталія Хоцянівська.

Зазначимо, Програма допомоги муніципалітетам у реалізації реформ, спрямованих на оптимізацію схем теплопостачання, виконується у співпраці USAID в рамках проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ) та Міністерства розвитку громад та територій. Херсон стало одним з 6 міст-партнерів, відібраних до участі у Програмі за результатами конкурсного відбору, який USAID ПЕБ провів у березні минулого року.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначав, що енергоефективність будівель — потужний рушій національної економіки.

Довідково. USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) тісно співпрацює з Урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством з метою зміцнення енергетичної безпеки України та перетворення енергетичного сектору країни в сучасну рушійну силу економічного зростання, що орієнтована на ринок та інтегрована в ЄС.

Повернутися вгору