Наталія Козловська: Триває переведення держстандартів з ціноутворення у будівництві у кошторисні норми

17.11.2021

У Мінрегіоні триває переведення державних стандартів з ціноутворення у будівництві у статус кошторисних норм. Наразі відповідною секцією Науково-технічної ради міністерства схвалено проєкти кошторисних норм на реставраційно-відновлювальні роботи. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

«У міністерстві триває переведення держстандартів з ціноутворення на окремі будівельні роботи у статус кошторисних норм. Загалом маємо ухвалити близько 150 таких збірників, наразі переведено третю частину. Відтак проєкт кошторисних норм на реставраційно-відновлювальні роботи передбачає нормативні витрати трудових і матеріально-технічних ресурсів для визначення вартості робіт на об’єктах пам’яток історії та культури», – зазначила Наталія Козловська.

Також на засіданні секції схвалено першу частину проєкту кошторисних норм з визначення вартості розроблення містобудівної документації – «Просторовий розвиток територій». Вона включатиме вартість розроблення такої документації на державному, регіональному та місцевому рівнях.

Зазначимо, проєкти кошторисних норм України найближчим часом будуть затверджені наказами Мінрегіону.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Уряд затвердив формат електронних документів містобудівної документації.

Повернутися вгору