Наталія Козловська взяла участь у розширеному засіданні Ради Будівельної палати України

10.08.2022
Наталія Козловська взяла участь у розширеному засіданні Ради Будівельної палати України

Заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська 10 серпня взяла участь у розширеному засіданні Ради Будівельної палати України під головуванням Президента Будівельної палати України Петра Шилюка.

Під час засідання обговорили ситуацію в будівельному комплексі України в умовах військової агресії рф та пропозиції щодо відбудови зруйнованих міст від будівельних організацій — членів БПУ.

«Сьогодні Уряд та органи місцевого самоврядування сконцентровані на первинному відновленні об’єктів житлової та соціальної інфраструктури. Старт опалювального сезону вже близько, і потрібно відновити якомога більше об’єктів. Було прийнято рішення, спрямовані на максимальне спрощення необхідних процедур та пришвидшення робіт. Зокрема, прийнято Закон № 2254-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності», який покликаний розв’язати низку містобудівних питань, які виникли внаслідок багаточисельних руйнувань та потребують оперативних дій», — зазначила Наталія Козловська під час засідання.

Заступниця Міністра наголосила, що Мінрегіон продовжує працювати над практичним впровадженням Регламенту ЄС № 305 щодо безпечності будівельної продукції та не зупиняє роботу з оновлення державних будівельних норм та національних стандартів.

У заході також взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, члени Ради БПУ, а також керівники партнерських організацій, Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) та інші.

У межах засідання, з нагоди Дня будівельника, на розі вулиці Освіти та Повітрофлотського проспекту було відкрито Алею видатних випускників Київського Національного університету будівництва і архітектури.

«Вважаю, що практика відзначення провідних фахівців будівельної галузі, особливо зараз, коли Україна захищає свою незалежність, надзвичайно важлива. Сподіваюсь, що інші альма-матер, які є кузнею кадрів, також підтримають таку ідею», — наголосила Наталія Козловська.

Повернутися вгору