ОДА прозвітували про підключення до тепла 100% житлових будинків та медичних закладів, – Олексій Чернишов

22.11.2021
ОДА прозвітували про підключення до тепла 100% житлових будинків та медичних закладів

Усі 24 обласні державні адміністрації прозвітували про 100% підключення тепла у житловому секторі. Аналогічний показник у закладах охорони здоров’я. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. 

«Усі обласні державні адміністрації прозвітували про підключення до теплопостачання 100% житлового фонду та медичних закладів. Водночас вже зараз маємо подбати про те, якими будуть майбутні опалювальні сезони, й активніше працювати над підвищенням енергоефективності будівель. Це одне з пріоритетних завдань для кожної громади. Уряд надає чимало можливостей для розвитку цього напряму у громадах. Зокрема, йдеться про програму “Енергодім” Фонду енергоефективності», – наголосив Олексій Чернишов.

Очільник Мінрегіону додав, що вартість тепла та гарячої води у цьому опалювальному сезоні для населення зростати не мають.   Це –  умова, яка зафіксована в Меморандумі щодо сталого проходження опалювального сезону й регіони мають її дотримуватися. Голови обласних державних адміністрацій мають доручення тримати це питання на контролі. 

Нагадаємо, згідно з Меморандумом у цьому осінньо-зимовому періоді забезпечено одну з найнижчих на ринку цін на газ для виробників тепла (ТКЕ) для населення — 7 420 грн за тис куб. м з ПДВ (згідно з трирічним договором постачання природного газу, запропонованим Нафтогазом у рамках Обсягу I «Фіксований»). Для бюджетних установ та релігійних організацій зафіксована ціна 16,4 грн за куб. м з ПДВ.

Повернутися вгору