Оголошення підсумків Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році планується у жовтні»

13.10.2015

photo 4

Таке рішення було прийнято під час засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році.

На сьогодні завершено роботу щодо узагальнення заявок, розподілу за тематикою і номінаціями.

У 2015 році на конкурс було подано близько 100 заявок.

Відбір кращих практик проводиться за напрямками – «Співробітництво громад: практичні результати і вигоди» обрали, «Енергозбереження та енергоефективність», «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць».

Метою конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих проектів і програм органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, що були реалізовані на практиці.

Конкурс проводиться у співпраці з Радою Європи.

Усі фіналісти будуть нагороджені спеціальними відзнаками та дипломами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Ради Європи.

Довідково:

Протягом 2012-2013 року конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи.

З 2014 року організатором цього конкурсу виступає Мінрегіон.

Цього року у склад конкурсної комісії входять представники  Мінрегіону, центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, міжнародних організацій, їх проектів та програм, громадських організацій, а також незалежні експерти та науковці.

Повернутися вгору