Оголошення про проведення конкурсу на визначення організацій для здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єктів в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

21.12.2016

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України як відповідальний виконавець проекту «НАДЗВИЧАЙНА КРЕДИТНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» (далі – Програма чи НКПВУ), що реалізується на підставі Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, ратифікованої Законом України від 22 квітня 2015 року № 346-VIII, відповідно до п. 10 посібника «Процедура закупівель. Конкурсні торги за національними процедурами» оголошує конкурс на визначення організацій для здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єктів в рамках НКПВУ на території Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Луганської областей. Метою Програми є якнайшвидше відновлення мало-масштабної багатогалузевої пошкодженої інфраструктури для подолання наслідків конфлікту в Східній Україні.

До участі у конкурсі запрошуються організації (підприємства, установи, організації– юридичні особи та фізичні особи-підприємці) для здійснення технічного нагляду за об’єктами будівництва в одній або кількох визначених вище областях України на період реалізації проекту НКПВУ.

Деталі ТУТ

Повернутися вгору