Олександр Дудченко: У Мінрегіоні розробляють онлайн-базу енергетичних характеристик громадських будівель

29.11.2021
Олександр Дудченко: У Мінрегіоні розробляють онлайн-базу енергетичних характеристик громадських будівель

У Мінрегіоні розробляють цифрову Національну базу даних експлуатаційних та енергетичних характеристик громадських будівель. Такий ресурс допоможе здійснювати аналітику щодо реалізації Стратегії термомодернізації в країні. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Олександр Дудченко під час засідання підгрупи Секторальної робочої групи (СРГ) з енергоефективності громадських будівель.

«Мінрегіон працює над впровадженням систем енергоменеджменту у бюджетних установах. Наразі відповідна постанова знаходиться на розгляді Уряду. Водночас триває робота над Національною базою даних експлуатаційних та енергетичних характеристик громадських будівель. Цей ресурс допоможе здійснювати  моніторинг реалізації Стратегії термомодернізації. Фактично, кожен українець зможе дізнатися, скільки енергоресурсів споживає та чи інша будівля», — підкреслив Олександр Дудченко.

За словами заступника Міністра, першочерговим завданням для міністерства є приєднання Національної бази до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, а також розроблення нормативно-правових засад функціонування Бази на державному рівні. 

Зі свого боку, Партнери з розвитку висловили вдячність команді Мінрегіону у налагодженні роботи відповідної СРГ та її підгруп.

Зазначимо, Секторальна робоча група з енергоефективності громадських будівель займається координацією спільних зусиль держави разом з міжнародними партнерами, які спрямовані на реалізацію спільних проєктів, комплексне вирішення проблем у визначених сферах та узгодження спільних напрямів співробітництва в рамках проєктів міжнародної технічної допомоги.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що на порталі Дія можна отримати 11 електронних послуг у сфері будівництва.

Повернутися вгору