Олексій Чернишов: Цьогоріч з ДФРР буде профінансовано створення інфраструктури ще чотирьох індустріальних парків

04.06.2021

У 2021 році з Державного фонду регіонального розвитку буде профінансовано створення інфраструктури ще чотирьох індустріальних парків в Україні. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час виступу на Конгресі місцевих і регіональних влад під головуванням Президента України.

«Нам необхідно збільшувати як фінансування Державного фонду регіонального розвитку, так і підтримку індустріальних парків. Адже індустріальні парки це нові робочі місця та зростання надходжень до місцевих бюджетів. Так ми забезпечимо сталі інвестиції в економіку України», — наголосив Олексій Чернишов.

Зазначимо, наразі Мінрегіон спільно з профільними комітетами Верховної Ради працює над прискоренням прийняття законопроєктів, що покликані створити комфортні умови для розвитку індустріальних парків та залучення інвестицій в Україну. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов підкреслив, що для зменшення споживання природного газу важливо втілювати програми енергозбереження та термомодернізації у містах і громадах.

Повернутися вгору