Олексій Чернишов ознайомився з ходом реалізації програми Президента  «Велике будівництво» на Рівненщині

15.05.2020

14 травня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов перебував з робочим візитом у Рівненській області, під час якого ознайомився з будівництвом об’єктів, які реалізуються у рамках президентської програми «Велике Будівництво» та за рахунок ДФРР, а також перевірив стан виконання завдань Уряду, в тому числі щодо протидії поширенню респіраторної хвороби COVID-19.

В програмі візиту було декілька об’єктів соціально-адміністративної сфери. Так, в селі Біла Криниця Рівненського району Міністр ознайомився з діяльністю Центру безпеки громадян, де спільно працюють рятувальники,  поліцейські та медики. Також разом з головою обласної державної адміністрації Віталієм Ковалем Міністр оглянув будівництво пожежного депо у м. Рівне, на базі якого створюється Центр управління в надзвичайних ситуаціях Рівненської області. На території об’єкту будуть знаходитись оперативні служби та підрозділи ДСНС, а також житлові  приміщення.

В обласному центрі Олексій Чернишов перевірив хід будівництва універсального спортивного залу обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. Проектом передбачено зведення масштабного інфраструктурного об’єкту з мультифункціональною ареною на 3 000 глядацьких місць, де будуть проводитися заходи регіонального, державного та міжнародного рівнів.

«Я мрію про те, щоб такі комплекси були у всіх обласних центрах. Вони мають привертати увагу як до спортивних, так і до великих подій, виховувати повагу до спорту та загартовувати націю. Для завершення проекту потрібно ще досить багато зробити. Наразі ми затвердили зміни до проектів ДФРР, отже держава буде підтримувати будівництво цього об’єкту», – зазначив Міністр під час огляду будівлі.

«На базі цього комплексу планується спорудження потужної інфраструктури для розвитку бізнесу – коворкінги, офіси, на основі яких створюватимуться інноваційні продукти. Крок за кроком створюємо на Рівненщині технократичний хаб Західного регіону”, – додав голова РОДА Віталій Коваль.

Міністр розвитку громад та територій оглянув стан  ремонтів декількох доріг на Рівненщині. Серед них – будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення «Північний обхід м. Рівне», реалізація якого  відбувається  в рамках програми «Велике будівництво»,  та поточний середній ремонт автомобільної дороги О180105 Кам’янка – Велике Поле на ділянці км 0+000 – км 9+576 в Березнівському районі Рівненської області.

В місті Сарни очільник Мінрегіону разом з керівництом області відвідали будівництво спортивного комплексу, а у міста Березне – дошкільного навчального закладу на 150 місць.

За участю голови Віталія Коваля Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів підсумкову нараду, під час якої зазначив: «В рамках програми «Велике будівництво» у Рівненській області у 2020 році планується реалізувати 15 проектів будівництва, реконструкції шкіл, садочків та спортивних об’єктів. На виконання цих проектів, серед інших, будуть спрямовані кошти ДФРР у розмірі понад 63 млн грн».

Міністр також обговорив з представниками місцевої влади нагальні питання щодо реалізації  заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та дій, пов‘язаних із пом‘якшенням карантину в області, оплати медичним працівникам, підтримки підприємців Рівненщини.

Повернутися вгору