Олексій Чернишов під час візиту на Рівненщину: Область має посилити інформаційну кампанію щодо необхідності вакцинації від COVID-19

19.11.2021
Олексій Чернишов під час візиту Рівненщину Область має посилити інформаційну кампанію щодо необхідності вакцинації від COVID-19

Рівненська область має наздогнати плановий показник щодо вакцинації від COVID-19 у 10500 щеплень на добу. Всі Центри та пункти вакцинації мають працювати з 08:00 до 20:00. Також є необхідність посилити у регіоні інформаційну кампанію. На цьому наголосив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час робочого візиту на Рівненщину.

«Більшість пунктів щеплень у регіоні працюють до 19:00 – для працюючих людей такий графік не є зручним, часи роботи необхідно подовжити. Імунізація — була і є єдиним способом захистити здоров’я від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби, тож людей потрібно мотивувати. Відтак, по-перше, є необхідність посилити інформаційну кампанію щодо важливості вакцинації, а також створити максимально комфортні умови, щоб люди змогли щепитися швидко і з комфортом», — підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

Також, перебуваючи на Рівненщині, очільник Мінрегіону прокоментував питання проходження опалювального сезону і тарифну політику в області. 

«Освітні заклади, лікарні та житлові будинки підключені до теплопостачання на Рівненщині на 100%. Дякую керівництву області за проведену роботу в цьому напрямі. Зауважу також, що тарифи на тепло для людей в цьому опалювальному  сезоні мають залишатися незмінними. Контроль виконання цього завдання доручено головам обласних державних адміністрацій по всій країні. Також прошу збільшувати кількість енергоефективних проєктів. Особливо зважаючи на те, що місто Рівне — серед лідерів за кількістю створених ОСББ. Це допоможе знизити суму в платіжках. Враховуючи енергетичний тиск на нашу державу, питання зменшення використання природного газу є надважливим», — зауважив Міністр.

Нагадаємо, напередодні Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов перебував із робочим візитом на Житомирщині, де взяв участь у проведенні тестового запуску термодинамічної установки ТЕЦ, перевірив роботу пунктів вакцинації та стан проходження опалювального сезону, а також оглянув будинок ОСББ «Київська 47» – завдяки реалізації там заходів з термомодернізації тут вже досягнуто економії понад 50%.

Повернутися вгору