Олексій Чернишов під час засідання комісії ТЕБ та НС: Дамба Хаджибейського лиману потребує термінового укріплення

13.08.2021

Стан дамби Хаджибейського лиману обговорили під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання відбулося під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова за дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. У засіданні взяли участь представники Одеської облдержадміністрації, Одеської міської ради, ДСНС, Міндовкілля, Мінфіну, Служби автомобільних доріг тощо.

«Дамба Хаджибейського лиману — стратегічно важлива споруда для безпеки Одеської області, яка експлуатується близько 100 років. Наразі дамба потребує укріплення для попередження будь-яких негативних наслідків. Тому керівництво міста та області мають підготуватися та провести ремонтні роботи якнайшвидше», — зазначив Міністр Олексій Чернишов.

За результатами засідання Держкомісії з питань ТЕБ та НС Одеській облдержадміністрації разом з Укравтодором, Міністерством інфраструктури та Одеською міською радою доручено провести технічне обстеження дамби та визначити її технічний стан. Після цього — виконати необхідний комплекс робіт з ремонту й укріплення гідротехнічної споруди.

Довідково.

Комісія ТЕБ та НС координує діяльність центральних і місцевих органів виконавчої влади, пов’язану з функціонуванням єдиної державної системи цивільного захисту. Очолює комісію Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Повернутися вгору