Олексій Чернишов про заходи термомодернізації в Житомирі: завдяки державній підтримці будинки стають енергоощадними 

18.11.2021
Олексій Чернишов про заходи термомодернізації в Житомирі завдяки державній підтримці будинки стають енергоощадними 

Завдяки державній підтримці будівлі в регіонах України стають енергоощадними.  Про це зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час огляду будинку ОСББ «Київська 47» в Житомирі. Завдяки реалізації заходів з термомодернізації тут вже досягнуто економії понад 50%. 

«Енергоефективність — це інвестиції у майбутнє, які дозволять значно економити у наступних опалювальних сезонах. Завдяки співпраці ОСББ «Київська 47» з Фондом енергоефективності тут досягнуто економії ресурсів у понад 30%. Програм розвитку цього напряму Урядом запропоновано чимало, тож закликаю громади користуватися можливостями та пришвидшувати енергетичну незалежність України», — наголосив Міністр Олексій Чернишов.

Зазначимо, у рамках співпраці з Фондом енергоефективності в будинку ОСББ «Київська 47» замінили трубопроводи систем теплопостачання та теплоізоляцію; виконали комплекс робіт із теплоізоляції та улаштування зовнішніх стін; здійснили комплекс робіт із утеплення та облаштування опалювальних та неопалюваних горищ та дахів тощо. 

Повернутися вгору