Олексій Чернишов: Профільний парламентський комітет підтримав законопроєкт, який спростить процедуру управління будинком

22.07.2022
Олексій Чернишов: Профільний парламентський комітет підтримав законопроєкт, який спростить процедуру управління будинком

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав проєкт закону, який покликаний спростити процедуру створення ОСББ та прийняття рішень щодо управління багатоквартирними будинками. Законопроєкт рекомендовано до розгляду ВР у першому читанні.

Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Законопроєкт дозволить розблокувати можливість людей навіть в умовах війни вирішувати долю своїх будинків і готуватися до надзвичайно складного опалювального сезону. Адже документ передбачає можливість проводити будинкові збори у режимі відеоконференції та голосувати дистанційно. Відтак власники житла зможуть оперативно приймати важливі рішення з управління своїм будинком», — зазначив Міністр.

Законопроєкт № 7029 «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення управління багатоквартирними будинками» передбачає:

  • можливість направлення електронних повідомлень про проведення зборів за згодою співвласників;
  • можливість проведення зборів онлайн;
  • запровадження електронного та змішаного голосування;
  • зниження порогу ухвалення рішень.

Нагадаємо, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час третього засідання Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду (ОЗП) 2022/23 років наголосив, що Уряд та місцева влада активно готуються до опалювального сезону. 

Повернутися вгору