Олексій Чернишов проінспектував стан виконання капітального ремонту лікарні в м. Бориспіль

09.07.2020

8 липня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відвідав з робочим візитом Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування та перевірив готовність об’єкта до відкриття. Разом з очільником Київської ОДА Василем Володіним, керівником Бориспільської РДА Володимиром Строканем та Бориспільським міським головою Анатолієм Федорчуком провів робочу нараду щодо стану робіт.

«Надання якісної, оперативної та висококваліфікованої медичної допомоги на сьогодні є одним із пріоритетних завдань держави, адже йдеться про життя і здоров’я громадян. На виконання доручення Президента тримаємо цей об’єкт на постійному контролі», – зауважив Олексій Чернишов.

Капітальний ремонт лікарні в м. Бориспіль на завершальному етапі. Планується, що вже в  липні жителі міста зможуть скористатись всіма послугами медичного закладу. На даний час роботи в інфекційному відділені завершені на 96%,  в лікувальному корпусі – на 84%.

Згідно з проєктом в приймальному відділенні влаштовується дитячий та дорослий блоки інтенсивної терапії для невідкладної допомоги з відповідним обладнанням. Передбачено блок інтенсивної терапії, ендоскопічний кабінет, процедурна, які будуть оснащені всіма необхідними наборами інструментів для надання невідкладної допомоги. Заплановано створити запас медикаментів та медичного інвентаря для надання допомоги при надзвичайних ситуаціях.

Крім того, роботи з капітального ремонту фасаду виконані на 95%, в тому числі здійснено утеплення сучасними сертифікованими матеріалами, що має суттєво підвищити енергоефективність будівлі, влаштування систем автоматичної пожежної сигналізації та систем оповіщення про пожежу, які взагалі були відсутні в лікувальному та поліклінічному корпусах.

«Капітальний ремонт на завершальному етапі. Завдяки ефективній комунікації та співпраці з представниками області, району та міста, мешканці міста вже в найближчому майбутньому матимуть доступ до якісних медичних послуг, які відповідають високим стандартам у сфері охорони здоров’я», – зазначив Міністр. 

Довідково: Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, яка розташована за адресою вул. Котляревського, 1 у м. Бориспіль,  обслуговує близько 118 тисяч осіб – мешканців Бориспільського району та м. Бориспіль. Найближчі багатопрофільні, загальнодоступні державні медичні заклади знаходяться в м. Києві та  м. Бровари.

За результатами візиту 10 липня 2019 року Президент України Володимир Зеленський доручив напрацювати план, щоб за рік лікарня була оновлена. Відкриття об’єкту планується на липень 2020 року.

Повернутися вгору