Олексій Чернишов провів наради з підготовки до опалювального сезону з місцевою владою Харківської, Сумської та Чернігівської областей 

04.08.2022
Олексій Чернишов провів наради з підготовки до опалювального сезону з місцевою владою Харківської, Сумської та Чернігівської областей 

4 серпня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів наради з місцевою владою Харківської, Сумської та Чернігівської областей. Під час нарад обговорили підготовку міст та регіону до опалювального сезону 2022/23 рр.

«Зробимо все, щоб Харків та прифронтові міста північних регіонів були з теплом. Про це сьогодні говорив з міськими головами Харківської, Сумської та Чернігівської областей, які на собі відчули і досі відчувають війну. Уряд виділив кошти для вчасного першочергового відновлення критичної інфраструктури. Робиться все, щоб Україні вистачило енергоносіїв для проходження осінньо-зимового періоду», — зазначив Олексій Чернишов.

Міністр заслухав аналіз ситуації з відновлення Чернігівської ТЕЦ та звернув увагу, що не можна допускати відставання від графіку. 

Також Олексій Чернишов зазначив, що ключове завдання місцевої влади Сумської області — відновити роботу Охтирської ТЕЦ. Все має бути завершено до початку опалювального періоду. 

Нагадаємо, раніше Міністр Олексій Чернишов обговорив з місцевою владою Полтавської та Одеської областей підготовку до опалювального сезону.

Повернутися вгору