Олексій Чернишов провів наради з підготовки до опалювального сезону з місцевою владою Львівської та Рівненської областей

10.08.2022
Олексій Чернишов провів наради з підготовки до опалювального сезону з місцевою владою Львівської та Рівненської областей

10 серпня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів наради з місцевою владою Львівської та Рівненської областей. Під час нарад обговорили підготовку міст та регіону до опалювального сезону 2022/23 рр.

Міністр заслухав доповіді про проміжні результати підготовки міст зазначених областей до зими.

«Почув запевнення від міського голови Львова та керівника Львівської ОВА у тому, що підготовка до зими йде у плановому режимі. Роль Львова — стратегічна. Для всієї держави. Заслухав керівника Рівненської ОВА про проміжні результати підготовки міст області до зими. Вдячний міському голові Рівного за активну термомодернізацію будинків», — зазначив Олексій Чернишов.

Також Міністр закликав очільників та очільниць міст накопичувати альтернативне паливо, готувати плани та формувати резерв для швидкого реагування на надзвичайні ситуації.

«Опалювальний сезон у Львівській та Рівненській областях має пройти успішно! Якісна підготовка та взаємодопомога — запорука успіху. У єдності — перемога!» — резюмував Олексій Чернишов.

Нагадаємо, на четвертому засіданні Штабу ОЗП Олексій Чернишов повідомив, що більше половини інфраструктури підготовано до опалювального сезону, а також наголосив, що ретельна підготовка до опалювального сезону — це частина оборони держави.

    Повернутися вгору