Олексій Чернишов провів селекторну нараду щодо стану реалізації об’єктів Програми Президента «Велике будівництво»

21.07.2021

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов провів щотижневу селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій щодо стану реалізації об’єктів Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». На порядку денному — питання щодо будівельної готовності об’єктів по категоріях, стан ведення будівельних робіт, звітування щодо виправлення недоліків та забезпечення безбар’єрності на об’єктах.

«Зараз — пік будівельного сезону, і я закликаю обласні державні адміністрації забезпечити відповідну динаміку. Наразі середня готовність об’єктів у регіонах складає 55%. Прошу голів ОДА взяти ситуацію під контроль та пришвидшитись. Також вкотре нагадую про вимоги безбар’єрності. Інклюзивність об’єктів має бути не екзотикою, а стандартом. Це надважливо!» — підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

Зазначимо, регіони впродовж місяця мають надати підтвердження виправлення усіх виявлених моніторинговими групами на об’єктах недоліків.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що у Мінрегіоні підбили підсумки півріччя 2021 року виконання Програми Президента «Велике будівництво».

Повернутися вгору