Олексій Чернишов: У Каневі завершено будівництво будинку культури на 700 глядацьких місць

14.09.2021
Олексій Чернишов У Каневі на Черкащині завершено будівництво будинку культури на 700 глядацьких місць

У межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершено роботи зі зведення сучасного будинку культури у Каневі Черкаської області. Зала розрахована 700 глядацьких місць, створено нові робочі місця, зокрема. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Роботи на цьому об’єкті розпочалися ще у 2003 році, процес розтягнули на довгі роки. Зараз готовність  будівельних робіт становить 100%. Новий будинок культури для мешканців це місце затишку та розвитку. Особливо приємно, що тут враховані усі вимоги інклюзивності. Продовжуємо розбудовувати освітню та культурну інфраструктуру у кожній громаді України”, зазначив Олексій Чернишов. 

Зазначимо, новий заклад це  4-х поверхова будівля, з підвалом та технічними надбудовами. В рамках будівництва тут провели електротехнічні роботи, улаштування внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, монтаж системи вентиляції, встановлення системи пожежної безпеки, монтаж ліфтів, забезпечення інклюзивності будівлі, оздоблення внутрішніх приміщень, благоустрій та озеленення території.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов взяв участь у відкритті  першої частини спортивного кластера  — Урбан-парк. на території Київського національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ).

Повернутися вгору