Олексій Чернишов увійшов до складу Координаційної ради з реалізації програми “Велике будівництво”

23.06.2020

Президент України Володимир Зеленський постановив створити Координаційну раду з реалізації програми «Велике будівництво» як консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Про це йдеться в Указі №246/2020 від 23 червня 2020 року.

До складу Ради увійшов Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. «Мінрегіон зі свого боку контролює виконання цієї програми 24/7. Працює мобільна група фахівців, які інспектують щотижня окремі області щодо якості та темпів реалізації цих проєктів. Ми контролюємо процес, і я впевнений, що програма буде виконана в строк», – зазначив Міністр.   

Метою створення такого органу є забезпечення надання якісних соціальних послуг населенню та створення для цього необхідної інфраструктури, зокрема будівництва опорних закладів освіти i закладів охорони здоров’я, закладів дошкільної освіти, стадіонів, автомобільних доріг державного та місцевого значення, а також сприяння координації заходів, здійснюваних під час реалізації програми «Велике будівництво».

Згідно з Указом, основним завданням Ради є моніторинг ситуації та напрацювання пропозицій щодо здійснення ефективних заходів з реалізації програми «Велике будівництво».

Повернутися вгору