Олексій Чернишов: В Україні буде створено онлайн-систему з надання комунальних послуг 

24.12.2021

Кабінет Міністрів України схвалив проєкт постанови «Про утворення міжвідомчої робочої групи з питань створення єдиної інформаційно-аналітичної системи з надання житлово-комунальних послуг «Простір житлово-комунальних послуг». Система дозволить здійснювати оплату за комунальні послуги онлайн.  Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Робоча група працюватиме над розробкою єдиної інформаційно-аналітичної системи з надання житлово-комунальних послуг «Простір житлово-комунальних послуг». На сайті можна буде отримати детальну інформацію про надання послуг у сфері ЖКГ чи здійснити оплату. Система покликана впорядкувати роботу постачальників комунальних послуг, а також надасть можливість прозорого управління житловим фондом», — зазначив Олексій Чернишов.

Зауважимо, раніше повідомлялося, що кількість відвідувачів Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва склала понад один мільйон людей.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що цифровізація — стратегічний напрям розвитку сфери управління житлом в Україні.

Повернутися вгору