Олексій Чернишов взяв участь в урядовій селекторній нараді на тему підготовки до опалювального сезону

03.08.2022
Олексій Чернишов взяв участь в урядовій селекторній нараді на тему підготовки до опалювального сезону

3 серпня Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов взяв участь в урядовій селекторній нараді під головуванням Премʼєр-міністра Дениса Шмигаля, однією з тем якої була підготовка до осінньо-зимового періоду.

«В Україні та в Європі усі розуміють, що росія буде продовжувати енергетичну війну, використовувати газ як гібридну зброю, а тому ми готуємося до будь-яких сценаріїв проходження осінньо-зимового періоду. Ми готові оперативно реагувати на обґрунтовані потреби регіонів у додаткових ресурсах», — заявив Премʼєр-міністр.

Міністр Чернишов означив 4 блоки стабільного проходження опалювального сезону: баланс ресурсів, цінова стабільність і фінансова спроможність, інфраструктурна підготовка та технічні резерви для аварійних ситуацій. Також Олексій Чернишов наголосив на необхідності готуватися до надзвичайних ситуацій.

«Кожен регіон та місто мають зробити стрес-тест. Необхідно перевірити, як працюватиме місто, коли зникає теплопостачання: як облаштовані пункти обігріву, чи готове резервне обладнання, чи наявні плани швидкого реагування, чи витримають мережі перехід на електричне опалення. Міста мають заготувати запаси твердого палива та альтернативного палива для упевненого проходження опалювального сезону», — зазначив Олексій Чернишов.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України прийняла в цілому законопроєкти №7427 та №7429, які створюють умови для фінансової спроможності підприємств теплопостачання.

Повернутися вгору