Олексій Чернишов: З 24 січня в Івано-Франківській області встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки

21.01.2022

Івано-Франківська область з 24 січня переходить на «червоний» рівень епідемічної небезпеки у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке відбулося під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова за дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

«Після новорічних свят ситуація з поширенням захворюваності на COVID-19 погіршилася. Зокрема, в Івано-Франківській області за останню добу виявлено майже 2,5 тисячі нових випадків коронавірусної хвороби. Тож прийнято рішення про встановлення в регіоні «червоного» рівня епіднебезпеки. Необхідно посилювати протиепідемічні заходи та нарощувати темпи вакцинації. Звертаюся до громадян, які зробили останню дозу вакцини від коронавірусу більше пів року тому, — наразі є всі можливості, аби зробити бустерну дозу щеплення. Тож не зволікайте та захистіть себе та свої рідних», зазначив Міністр Олексій Чернишов.

Зазначимо, записатися на бустерне щеплення можна в будь-який пункт чи центр вакцинації громади. Адреси та контакти на vaccination.covid19.gov.ua/list або за телефоном 0 800 60 20 19.

Нагадаємо, під час своїх візитів до регіонів Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив, що Центри масової вакцинації мають працювати за зручним для людей графіком — з 8:00 до 20:00 по буднях та на вихідних.

Повернутися вгору