Олексій Чернишов: Зима спитає з кожного!

22.09.2022
Олексій Чернишов Зима спитає з кожного!

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов провів 7 засідання Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду (ОЗП) 2022/23 років.

«Залишився місяць до початку опалювального сезону. Ретельна підготовка до опалювального сезону в Україні тривала все літо та продовжується зараз. Наразі стан готовності вже 88 %. Закликаю всіх поставитися сумлінно до цієї роботи та до 06 жовтня 2022 року завершити підготовку на 100%.» — зазначив Олексій Чернишов.

Станом на 22 вересня внаслідок збройної агресії росії на території України загалом уражено 349 об’єктів критичної інфраструктури у сфері теплопостачання, а саме: 335 котельні (332 пошкоджено та 13 зруйновано), 11 ТЕЦ (7 пошкоджено і 4 зруйновано) та 3 ТЕС. У плановому режимі державою здійснюється фінансування робіт з відновлення Охтирської, Чернігівської ТЕЦ та системи централізованого теплопостачання у Кременчуці.

Також на Штабі ОЗП перший заступник Міністра енергетики України Юрій Власенко
 та керівник Донецької ОВА Павло Кириленко проінформували про алгоритм відновлення газопостачання у Донецькій області до роботи в осінньо-зимовий період.

Керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов презентував комплекс заходів з відновлення та підготовки об’єктів тепло-, водопостачання, водовідведення до роботи в осінньо-зимовий період 2022-23 року на деокупованих територіях Харківської області.

Від міського голови Кривого Рогу Олександра Вілкула заслухали про вплив руйнувань гідравлічних споруд внаслідок бойових дій, спричинених збройною агресією російської федерації, на безперебійне питне водопостачання та стале проходження опалювального періоду 2022-23 року у м. Кривий Ріг.

Нагадаємо, на шостому засіданні Штабу ОЗП Олексій Чернишов заявив, що для проходження опалювального сезону Україна має сконцентрувати максимальний обсяг ресурсів з усіх можливих джерел.  

Повернутися вгору