Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами обговорив виробництво вікон 

06.08.2022
Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами обговорив виробництво вікон 

У Мінрегіоні, під головуванням заступниці Міністра розвитку громад та територій України Наталії Козловської, провели друге засідання Оперативного штабу із забезпечення будівельними матеріалами

Під час засідання, до якого долучились представники обласних військових адміністрацій, представники профільних асоціацій виробників, Державної митної служби та Мінекономіки, обговорили актуальні питання виробництва віконної промисловості, а також потреби громад у таких виробах.

«За попередніми оцінками наразі в Україні пошкоджено близько 135 тисяч будівель та споруд. І в 99% об’єктів, що підлягають першочерговому  відновленню, найбільше зазнали пошкоджень саме віконні конструкції. Відтак забезпечення громад такими виробами наразі є вкрай актуальним завданням. Адже зовсім скоро стартує опалювальний сезон і нам потрібно якомога швидше відновити житлові будинки, соціальну та критичну інфраструктури», — зазначила Наталія Козловська.

На засіданні заслухали інформацію від Асоціації «Учасники вікон та фасадів» та громадської організації «Українська асоціація виробників віконних систем та пов’язаних будівельних продуктів» про ситуацію на ринку віконної продукції. Також обговорили можливості прискорення процесів відновлення з урахуванням спроможності віконної галузі.

Крім того, обговорили проблематику завантаженості підприємств віконної галузі та питання відкладеного попиту. Зазначили необхідність залучення інвестицій у цьому напрямку, зокрема для підсилення економічного фронту країни. 

Проведене засідання сприяло налагодженню комунікації між учасниками ринку задля забезпечення продукцією для відновлення пошкоджених об’єктів у регіонах.

Нагадаємо, на попередньому засіданні Штабу було розпочато роботу моніторингу ринку основних будівельних матеріалів, необхідних для відновлення будівель та споруд, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф.

Довідково.

Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами утворено як консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України. Очолює його заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Також до його складу увійшли представники Мінрегіону, Державної інспекції архітектури та містобудування, Державної митної служби, Міністерства економіки, Офісу підтримки реформ Мінрегіону та обласних і Київської міської військових адміністрацій.

Основні завдання Штабу:

  • координація діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, представників будівельного бізнесу та відповідних торговельних мереж для забезпечення будівельними матеріалами (виробами, продукцією) для відновлення постраждалих об’єктів;
  • оперативне розв’язання проблемних питань із налагодження постачання матеріалів (виробів, продукції) до кінцевого споживача.
Повернутися вгору