Під нові об’єкти альтернативної енергетики на Херсонщині виділять додаткові землі

05.11.2015

Kherson regionУ Новотроїцькому районі Херсонської області визначили чотири земельні ділянки загальною площею 6,12 га для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій. Таке рішення ухвалили наказом Головного управління Держгеокадастру Херсонщини та надали дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення землі в оренду.

Земельні ділянки отримає у користування ТОВ «Віндкрафт Таврія», що займається побудовою об’єктів альтернативної енергетики. Після оформлення необхідної документації компанія отримає в оренду ділянки площею 2,72 га на території Сивашівської сільської ради, 1,48 га – у Новотроїцькій селищній раді та по 0,96 га на території Новомихайлівської та Сергіївської сільських рад. Наділи виділять із земель запасу державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. При цьому планується змінити цільове призначення землі. Це дасть можливість збудувати на Херсонщині новий стратегічний об’єкт та забезпечить додаткові надходження до місцевих бюджетів.

Унікальне географічне розташування Херсонської області дозволяє розвивати альтернативну енергетику у регіоні. У землевпорядній службі області сформували та постійно оновлюють переліки ділянок, які можуть бути використані для побудови енергогенеруючих об’єктів з використанням потужності сонця та вітру.

Довідка

У 2015 році року ТОВ «Віндкрафт Україна» та ТОВ «Віндкрафт Таврія» отримали дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок загальною площею 14,2 га із земель запасу державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Ділянки використають для побудови вітроелектростанцій.

Повернутися вгору