Підготовка законопроєкту про посилення відповідальності у сфері містобудування – на завершальній стадії

21.07.2021

У Комітеті Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності відбулось чергове засідання Робочої групи з підготовки законопроєкту щодо посилення кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності. Про хід підготовки повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

«Недотримання будівельних норм – явище, яке, на жаль, присутнє у кожному місті України. І це потрібно виправляти. Посилення відповідальності має стати важливим аргументом на користь прозорої роботи. Я рада повідомити, що підготовка довгоочікуваного проєкту Закону – на завершальному етапі. І вже найближчим часом матимемо документ належної якості, який буде зареєстровано у Верховній Раді», – наголосила Наталія Козловська. 

Робоча група розглянула драфт майбутнього проєкту Закону, в якому були враховані пропозиції учасників. Під час засідання присутні обговорили конкретні механізми посилення відповідальності за правопорушення у сфері містобудівної діяльності. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Верховна Рада України ухвалила за основу два законопроєкти, які спрямовані на комплексну реформу сфери містобудування.

Повернутися вгору