Підприємства водопровідно-каналізаційного господарства зможуть отримувати гуманітарну допомогу  — реагенти оброблення води 

04.10.2022
Підприємства водопровідно-каналізаційного господарства зможуть отримувати гуманітарну допомогу  — реагенти оброблення води 

Міністерство розвитку громад та територій України, компанія KEMIRA AB (Фінляндія) та Українська асоціація підприємств ВКГ «Укрводоканалекологія» підписали тристоронній Меморандум «Про взаєморозуміння щодо надання гуманітарної допомоги коагулянтів для підготовки питної води».

«Мінрегіон продовжує активно співпрацювати з міжнародними партнерами задля залучення гуманітарної допомоги для підприємств водопостачання та водовідведення, які постраждали в результаті російської агресії. Прийнятий Меморандум — це додатковий та ефективний інструмент для громад, щоб  забезпечити жителів якісною питною водою», — наголосила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

Зазначимо, Мінрегіон спільно з партнерами розробили цей Меморандум задля забезпечення підприємств водопровідно-каналізаційного господарства реагентами оброблення води. Таким чином підприємства зможуть занадавати населенню більш якісні послуги водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, раніше Мінрегіон та ЮНІСЕФ домовились про співпрацю щодо ефективного використання можливостей Програми з питань води, санітарії та гігієни Дитячого фонду ООН для задоволення потреб населення у якісній питній воді у всіх регіонах України.

Повернутися вгору