«Поліцейський офіцер громади»: у регіонах планують посилити співпрацю поліції та місцевої влади

26.08.2021

Консолідація зусиль місцевої влади з Нацполіцією дозволить покращити безпекову ситуацію у громадах. На цьому наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

«Для налагодження співробітництва у громадах, поліцейським офіцерам можуть стати у пригоді старости громад, яких у нас буде близько шести тисяч. Це люди, які працюють на місцях і краще знають специфіку територій власного округу. Потрібно вивчити можливість, аби вони стали офіційними помічниками поліцейських офіцерів громад передусім спираючись на законодавчі механізми. Така співпраця допоможе підвищити довіру населення до поліції і загалом позитивно вплине на розвиток боротьби із злочинністю», — зазначив В’ячеслав Негода

Зазначимо, Мінрегіон спільно з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України є активним учасником реалізації Проєкту «Поліцейський офіцер громади», що покликаний налагодити співпрацю між підрозділами Нацполіції та тергромадами. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що у громадах впроваджують «Центри безпеки», які об’єднають поліцію, «швидку» та пожежну служби.

Повернутися вгору