Понад 100 ОСББ надіслали заявки на участь в програмі Фонду енергоефективності

10.06.2020

Станом на 10 червня 2020 року Фонд енергоефективності отримав 103 заявки від ОСББ на участь в програмі «Енергодім», з яких 13 – за пакетом «Легкий» та 90 – за пакетом «Комплексний».

Найбільше заявок отримано з Волинської (26) та Чернігівської (12) областей. Загальна сума поданих заявок становить понад 570 млн грн, а орієнтовна сума грантів від Фонду складає майже 400 млн грн.

«Спостерігаємо динаміку зростання зацікавленості ОСББ у співпраці з Фондом енергоефектвиності. Якщо на середину січня цього року до Фонду надійшла 21 заявка, то зараз – понад 100. Не останню роль у цьому зіграли успішно реалізовані проекти у рамках пілотної програми «Перші ластівки» у Львові, Новояворівську, Броварах, які показали, що завдяки програмі «Енергодім» ОСББ зможуть отримати реальну підтримку від держави на здійснення комплексної енергомодернізації своїх будинків», – зазначив Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський.

З 21 квітня 2020 року діє оновлена Програма «Енергодім», яка, зокрема, передбачає додаткові +20% відшкодування на впровадження заходів з енергоефективності для перших 500 ОСББ-учасників.

Також Фонд енергоефективності працює над розширенням партнерства з містами, що підтримують заходи з енергоефективності у житловому секторі. Нині Фондом підписано 79 Меморандумів про співпрацю з містами та ОТГ. Фахівцями установи проаналізовані та надані рекомендації щодо оновлення 38 місцевих програм підтримки ОСББ.

Повернутися вгору