Понад 520 шкіл та дитсадків в ОТГ буде профінансовано за рахунок субвенції у 2019 році

28.08.2019

Понад 520 проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл та дитячих садків на майже 500 млн грн буде профінансовано за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році. Всього у державному бюджеті на цей рік передбачено 2,1 млрд грн цієї субвенції, яка розподілена на фінансування понад 2700 проектів у різних областях України в поточному році.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Об’єднані територіальні громади України отримали субвенції на майже півмільярда гривень для 520 закладів освіти, серед яких понад 370 шкіл та 150 садочків. У даних закладах освіти будуть проведені як точкові ремонти чи закупівля необхідного обладнання, так і капітальні ремонти, реконструкції та будівництво нових закладів. Наприклад, у селищі Головне на Волині з’явиться нова школа на 600 дітей. Усі роботи відбуватимуться за принципами Нового Освітнього Простору #НОП», – зазначив він.

Лев Парцхаладзе нагадав, що зараз майже 600 шкіл та дитсадків в Україні активно впроваджують принципи #НОП. Це енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір, інклюзія та безбар‘єрність. Проект реалізується Мінрегіоном спільно з Міністерством освіти та науки України і активною місцевою владою.

#НОП – школи, в яких хочеться навчатися!

Повернутися вгору