Понад 70% житлових будинків в Україні отримали теплопостачання, —  Наталія Хоцянівська

27.10.2021
Понад 70% житлових будинків в Україні отримали теплопостачання

Станом на 27 жовтня понад 70% житлових будинків України під’єднано до теплопостачання. Є області, які прозвітували про 100% запуску опалення в житловому секторі. Йдеться про Закарпатську, Тернопільську та Чернігівську області.  У десяти регіонах цей показник становить понад 90%. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська. 

«В Україні триває підключення об’єктів соціальної сфери та житлових будинків до теплопостачання. Напередодні старту опалювального сезону технічна готовність зафіксована як задовільна. Наразі вже є області, які дали тепло в усі житлові будинки. Хочу відзначити Закарпатську, Чернігівську та Тернопільську області, де відповідний показник — 100%. У десяти регіонах країни, серед яких, зокрема, Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Рівненська, Київська, Харківська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області, цей показник становить понад 90%», — наголосила Наталія Хоцянівська

Заступниця Міністра також додала, що наразі продовжується робота щодо врегулювання заборгованості підприємств ТКЕ перед НАК “Нафтогаз України”. Зокрема, вже розпочато процес щодо внесення підприємств галузі до Реєстру підприємств теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання та водовідведення, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості.

Нагадаємо, минулого тижня Уряд прийняв рішення, що створює передумови для зняття арештів з рахунків підприємств ТКЕ і дозволяє розпочати процес укладання договорів  реструктуризації боргів за спожиті енергоносії.

Раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Урядом затверджено План заходів, спрямований на розв’язання проблемних питань у сфері ЖКГ.

Повернутися вгору