Понад 700 договорів про міжмуніципальне співробітництво уклали українські громади

23.07.2021

В Україні наразі укладено та зареєстровано понад 700 міжмуніципальних договорів між громадами. Так, нещодавно Мінрегіоном зареєстровано черговий договір міжмуніципальної співпраці у сфері охорони здоров’я між двома громадами Закарпаття – Оноківською та Ужгородською. 

«Співробітництво територіальних громад – це важливий інструмент їхнього розвитку та примноження потенціалу. Завдяки укладеному договору Оноківська громада не створюватиме центр надання первинної медичної допомоги, а передасть частину повноважень у сфері охорони здоров’я Ужгородській. Так жителі отримуватимуть якісні медичні послуги неподалік від дому, а громада зможе направити зекономлені фінанси на покращення матеріально-технічної бази медзакладів», – підкреслив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.  

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив, що завдяки об’єднанню громад розширились не тільки їхні повноваження, але й фінансові можливості для реалізації розвиткових проєктів.

Повернутися вгору