Прем’єр-міністр провів селекторну нараду з регіонами

17.08.2022
Прем'єр-міністр провів селекторну нараду з регіонами

17 серпня Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов взяв участь в урядовій селекторній нараді під головуванням Премʼєр-міністра Дениса Шмигаля, однією з тем якої була підготовка до осінньо-зимового періоду.

«Європа реагує на енергетичні виклики, на складність проходження опалювального сезону у зв’язку з війною в Україні та кризою, яку спричиняє російська федерація. Україна має запропонувати свою відповідь на виклики, з якими ми стикнемося протягом осінньо-зимового періоду», — заявив Премʼєр-міністр.

На нараді розглянули динаміку підготовки регіонів до опалювального сезону. Олексій Чернишов також наголосив на необхідності готуватися до надзвичайних ситуацій.

«Уже 2 місяці залишилося до початку опалювального сезону. І два тижні до початку нового навчального року. Необхідно пришвидшити заготівлю запасів твердого палива та альтернативного палива для упевненого проходження опалювального сезону. Працюємо з кожним регіоном! Готуймося до зими разом!», — наголосив Олексій Чернишов.

Нагадаємо, на пʼятому засіданні Штабу ОЗП Олексій Чернишов заявив, що готовність до опалювального періоду — це оцінка спільної, злагодженої, послідовної роботи.

Повернутися вгору