Прес-конференція “Професійний супровід проектів з енергомодернізації багатоповерхівок: нові можливості Програми «‎Енергодім» Фонду енергоефективності”

31.07.2020

4 серпня 2020 року о 13:30 у Мінрегіоні відбудеться прес-конференція «Професійний супровід проектів з енергомодернізації багатоповерхівок: нові можливості Програми «‎Енергодім» Фонду енергоефективності». Організатори пресконференції — Міністерство розвитку громад та територій України та Фонд енергоефективності.

 Учасники заходу:

  • Василь Лозинський, Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України
  • Андрій Клочко, Голова Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 
  • Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка ДУ «Фонд енергоефективності»‎
  • Юлія Жовтяк, заступниця директора Державної служби зайнятості  

Питання до обговорення:

  • Державна політика в сфері енергоефективності  багатоповерхових будинків
  • Фонд енергоефективності як інструмент модернізації житлового фонду України – успіхи дворічної роботи та перспективи розвитку
  • Можливості Програми «‎Енергодім» для багатоповерхівок та створення інституту проектних менеджерів, роль проектного менеджера в супроводі проектів Програми «‎Енергодім»

Акредитація журналістів обов’язкова, просимо подати заявку на участь в пресконференції до 18 год 3 серпня 2020. 

Також представники ЗМІ матимуть змогу долучитися до обговорення онлайн. У формі реєстрації оберіть варіант участі – офлайн чи онлайн. Після реєстрації, на вказану електронну адресу, буде надіслано лист-підтвердження та посилання на приєднання до онлайн-трансляції пресконференції.

Контактна особа – Ірина Гошук 096 765 1707 

Початок о 13:30

Місце проведення: вул. Велика Житомирська 9, велика зала, 4 поверх.

Повернутися вгору