Проект GIZ «Енергоефективність в громадах» підбиває підсумки

29.03.2017

Покращення стандартів життя за рахунок підвищення енергоефективності у соціальній інфраструктурі стало головною темою міжнародної конференції «Зміни відбулися: підвищення стандартів за допомогою енергоефективності у соціальній інфраструктурі», яка відбулась  в м. Дніпро.

Під час Конференції учасники обмінялися досвідом щодо покращення соціальної інфраструктури, впровадження систем енергоменеджменту, енергетичного моніторингу та бенчмаркінгу в містах-партнерах.

Учасники представили результати спільної роботи за проектами GIZ «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості вимушено переміщених осіб» та «Енергоефективність у громадах», а також було презентовано успішні напрацювання і здобутки 5 учасників проекту.

Сертифікатами від проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» були відзначені міста: Житомирського, Дніпропетровського, Полтавського, Чернівецького та Луганського консорціумів.

Крім того, Мінрегіон було нагороджено почесною Подякою за активну підтримку проекту.

Довідково

Міжнародна конференція проходила під егідою Дніпропетровської обласної ради за фінансової підтримки Федерального міністерства міжнародного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) в рамкам проектів українсько-німецького співробітництва «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» та «Енергоефективність у громадах», що впроваджуються Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Держенергоефективності.

У Конференції взяли участь заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Віктор Токаренко, начальник відділу енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Роман Радченко, представники центральних та обласних виконавчих органів влади, Генерального консульства ФРН в Донецьку, органів місцевого самоврядування, науково-дослідних установ і громадських організацій міст-партнерів обох проектів, а також українські та міжнародні експерти й консультанти в галузі енергоефективності та сталого розвитку міст.

Повернутися вгору