Програма Президента «Велике будівництво» в 2020 році: головні цифри та факти

21.01.2021

У 2020 році Програма Президента «Велике будівництво», яку реалізує Мінрегіон у співпраці з місцевою владою, в частині 100 шкіл/100 дитячих садочків/100 спортивних об’єктів повністю виконана і по деяким напрямами навіть перевиконана.

Завдяки «Великому будівництву» збудовані, реконструйовані та капітально відремонтовані 114 шкіл. Створено понад 9,5 тисяч нових учнівських місць і в зручних умовах відтепер навчаються понад 65 тисяч школярів.

Окрім того будівельні роботи закінчені у 100 дитячих садочках по всій країні. Створено нові місця у дитсадках для майже 6 тисяч дітей. Для 15 тисяч покращені умови для навчання.

Також минулого року в межах «Великого будівництва» створено та відновлено 101 спортивний об’єкт. Це стадіони, фізкультурно-спортивні комплекси, спортивні поля, інфраструктура для водних видів спорту, які вже приймають відвідувачів. Загалом понад 8 мільйонів людей отримали змогу займатись спортом в комфортних сучасних умовах.

Мінрегіон розпочинає серію публікацій, в якій докладно розповість про виконання Програми у кожній області та по кожному об’єкту.

Програма Президента України «Велике будівництво 2020» (ПЕРЕГЛЯНУТИ ТА ЗАВАНТАЖИТИ>>)

Повернутися вгору