Проведення конкурсів з призначення управителів багатоквартирних будинків буде продовжено – Уряд підтримав законопроєкт

22.09.2021
Проведення конкурсів з призначення управителів багатоквартирних будинків буде продовжено – Уряд підтримав законопроєкт  

Уряд схвалив розроблений Мінрегіоном законопроєкт про перенесення терміну щодо оголошення та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку до 1 березня 2022 року. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів. 

«В Україні зі 180 тисяч багатоквартирних будинків понад 48 тисяч «живуть» за старим законодавством – мешканці не визначились з формою управління будинками. З метою завершення «перехідного періоду» пропонується продовжити термін і провести конкурси з призначення управителя будинку до 1 березня наступного року», – наголосила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

Зазначимо, зміни до законопроєкту дозволять всім жителям будинків провести відповідні конкурси. Йдеться про проєкт Закону України «Про внесення змін до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив, що законопроєкт щодо комплексної реконструкції кварталів застарілого житла містить низку нововведень, які дозволять запустити процес оновлення житлового фонду в Україні. 

Повернутися вгору