Проєкти місцевого розвитку: представників громадськості запрошують до фахової дискусії

25.11.2021
мінрегіон анонс

7-8 грудня 2021 року відбудеться Міжнародне експертне обговорення Програми «U-LEAD з Європою» — «Партнерство заради розвитку». У межах заходу будуть представлені проєкти місцевого розвитку регіонального значення, які наразі розробляються у рамках ініціативи U-LEAD.

Обговорення відбуватиметься у межах чотирьох тематичних сесій:

  • місцева економіка;
  • соціальна інклюзія та розвиток;
  • інфраструктура: людина та довкілля;
  • цифрова трансформація на місцевому рівні.

Серед питань: чому партнерство/співпраця вигідна для громад; чого вони можуть досягти разом; що може мати більший регіональний вплив; які існують потенційні ризики та виклики? Формат проведення заходу — гібридний. Спікери перебуватимуть у студії «U-LEAD з Європою», а учасники долучаться до конференції онлайн.

Для участі у заході потрібно зареєструватися до 5-го грудня 2021 року за посиланням.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що за підтримки Програми U-LEAD у громадах України створено та модернізовано сотні ЦНАПів.

Довідково.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування.

Повернутися вгору