Реформа сфери містобудування: завершено конкурси на 30% посад для ДІАМ

19.08.2021

У Державній інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ) завершився етап набору перших 30% співробітників. Конкурси на інші посади тривають. Про це повідомив керівник інспекції Семен Кривонос.  

«Ми зацікавлені у тому, аби відібрати на посади висококваліфікованих спеціалістів, які готові втілювати реформу. Важливо, щоб ці люди не фігурували в жодних корупційних схемах у минулому, тож все перевіряємо дуже детально. Інтенсивність подачі заявок висока, зокрема, на 302 оголошені вакансії надійшло понад 2000 запитів. Обрано та вже призначено 93 фахівці, тривають призначення інших переможців конкурсів. Близько 80% спеціалістів вперше працюватимуть на державній службі», — підкреслив Семен Кривонос. 

Зауважимо, незабаром розпочнуться конкурси на посади керівників департаментів, управлінь, відділів ДІАМ. Як наголошує Семен Кривонос, це один з найвідповідальніших періодів у відборі кадрів.

«Аби штат нового органу був підібраний вдало, в інспекції прийнято рішення впровадити експериментальний порядок проведення конкурсів на посади категорії Б. Крім звичного тестування на знання законодавства та співбесіди, він включатиме і тестування на логічне, вербальне, абстрактне мислення, перевірку на доброчесність та рейтингування кандидатів за 100 бальною шкалою», — зазначив Семен Кривонос.

Нагадаємо, як тільки 30% штату будуть призначені — ДІАМ запрацює автоматично. Найближчим часом буде розроблено проєкт порядку проведення конкурсів та передано на затвердження Кабінету Міністрів України. 

Раніше міністр Олексій Чернишов повідомив про підписання Меморандуму «Про перевірку співробітників на доброчесність» між Мінрегіоном, НАБУ та ДІАМ. Згідно з документом, Національне антикорупційне бюро України сприятиме у проведенні конкурсів з добору кандидатів на посади державних службовців та працівників Державної інспекції архітектури та містобудування.

Повернутися вгору