Результати контрольної геодезії тепер можна завантажити в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва

31.05.2021

В Е-системі у сфері будівництва з’явилось оновлення, яке дозволяє завантажити контрольне геодезичне знімання. Це необхідний етап для прийняття об’єктів в експлуатацію, який фіксує фактичний результат будівництва та дозволяє побачити можливі відхилення. 

Раніше замовники будівництва мали забезпечувати проведення контрольного геодезичного знімання, але не були зобов’язані здавати його результати. Зараз цей етап є обов’язковим для прийняття об’єктів класу наслідків СС2/СС3  в експлуатацію.  

Дані контрольного геодезичного знімання в електронній системі дозволять громадськості перевіряти наявність відхилень від проєкту будівництва.

Завантажити результати контрольного геодезичного знімання в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва можуть верифіковані інженери-геодезисти в кабінеті користувача. Якщо інженер ще не має доступу до цього функціоналу, завантажити контрольну геодезію можуть самі замовники будівництва під час створення акту готовності.

Зазначимо, Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Повернутися вгору