Рік головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону буде насичений заходами,  — Ігор Корховий

22.02.2022
Рік головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону буде насичений заходами,  — Ігор Корховий

У межах головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону відбулося засідання національних координаторів країн-учасниць.  Серед основних питань, які було розглянуто на засіданні: актуалізація Плану заходів українського головування на 2022 рік, презентація Транснаціонального Хакатону зі сталого розвитку Дунайського регіону, впровадження процесу «Embedding» та концептуальне бачення створення Дунайської молодіжної ради, а також стан реалізації спільних проєктів та пріоритетні напрями для подальшої співпраці країн-учасниць. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад і територій Ігор Корховий під час робочої зустрічі. 

«Рік головування України в Стратегії буде насичений. Разом з партнерами плануємо провести ряд тематичних заходів. Йдеться про конференції у липні та вересні, Щорічний одинадцятий форум у жовтні, над підготовкою концепції якого наразі працюємо. Форум буде присвячений пріоритетам України: сталому розвитку Дунайського регіону та розвитку людського капіталу та ринків праці. Плануємо провести  тематичні панельні дискусії, семінари, а також церемонію передачі головування Словенії», зазначив Ігор Корховий. 

Заступник Міністра нагадав, що в рамках свого головування Україна започаткувала проведення Транснаціонального хакатону зі сталого розвитку Дунайського регіону для студентів та молоді. У заході візьмуть участь студентські команди з 14 країн-учасниць Дунайської стратегії. Студенти українських вишів також зможуть долучитися до хакатону.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов наголосив, що головування України у Стратегії ЄС для Дунайського регіону не лише закріплює курс нашої держави на європейську інтеграцію, а і посилює партнерство з країнами-членами ЄС.

Довідково 

Дунайська стратегія – це платформа для співпраці 14 країн Дунайського регіону. Українська частина Стратегії охоплює Одеську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Закарпатську області.

Повернутися вгору