Рішення комісії ТЕБ та НС: До «червоної зони» переходять Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська області

27.10.2021
Олексій Чернишов Рішення комісії ТЕБ та НС

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) ухвалено рішення встановити «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території семи областей з 00:00 годин 30 жовтня. Йдеться про Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Хмельницьку та Чернігівську області.  Про це заявив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«На доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля провів позачергове засідання комісії ТЕБ та НС. Епідемічна ситуація — складна. За останню добу ​​зафіксовано понад 22 тисячі нових випадків COVID-19. Кількість госпіталізацій, на жаль, невтішно зростає. Але статистика чітко демонструє і те, що від тяжкого перебігу хвороби рятує вакцинація. Прохання до очільників громад — посилювати протиепідемічні заходи, нарощувати темпи вакцинації та збільшувати кількість тестувань», — наголосив Олексій Чернишов.

Зазначимо, на минулому засіданні комісії ТЕБ та НС було прийнято рішення  щодо переведення Рівненської та Миколаївської — у «червону» карантинну зону з 00:00 26 жовтня. Також було ухвалено рішення про створення робочої групи для моніторингу організації місцевою владою заходів щодо подолання COVID-19. 

Підкреслимо, з 21 жовтня набули чинності нові правила перевезення пасажирів між областями. Для міжрегіональних поїздок у громадському транспорті потрібно використовувати або документ про щеплення проти COVID-19 або негативний результат тестування на COVID-19 https://bit.ly/3j4ilv.

Повернутися вгору