Розпочато громадське обговорення проекту Закону України «Про енергетичну ефективність»

27.12.2018

Мінрегіон розпочав громадське обговорення проекту Закону України «Про енергетичну ефективність», розробленого з метою імплементації Директиви 2012/27/ЄС Європейського парламенту та Ради від 25 жовтня 2012 р. про енергоефективність.

Проект Закону є базовим нормативно-правовим актом в сфері енергоефективності та повинен впровадити принципи раціонального використання ресурсів за ланцюгом від генерації енергії до її споживання. Зокрема, проектом Закону визначено особливості формування національних планів дій з енергоефективності та стратегії забезпечення енергетичної ефективності будівель; засади забезпечення раціонального використання енергії в будівлях центральних органів виконавчої влади; особливості врахування критеріїв енергоефективності під час здійснення публічних закупівель; засади енергетичного аудиту та енергетичного менеджменту; стимулювання енергоефективності в сфері передачі та розподілу електричної енергії, транспортування та розподілу природного газу; стимулювання енергоефективності в сфері теплопостачання.

Повідомлення про оприлюднення проекту нормативно-правового акта>>

Проект акта для обговорення та аналіз регуляторного впливу>>

Аргументарій до проекту акта українською>>

Аргументарій до проекту акта англійською>>

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб ознайомитись із проектом нормативно-правового акту та надавати свої пропозиції та зауваження за електронною адресою: baidaoo@minregion.gov.ua

Повернутися вгору