Розпочався третій етап конкурсу розвиткових проєктів «Наша громада»

22.06.2021

Конкурс «Наша громада» має на меті розповісти про досягнення і зміни у селах та малих містах України, а також підтримати активні громади. Під час конкурсу представники територіальних громад презентують проєкти, які розвиватимуть туризм, покращуватимуть якість адміністративних і соціальних послуг та екологічну ситуацію на місцях. Серед членів журі конкурсу – заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

Відтак, за результатами попередніх етапів конкурсу були обрані 26 громад, 13 з яких отримали найбільший рівень підтримки за результатами інтернет-голосування, ще 13 – пройшли до наступного етапу конкурсу за рішенням журі. Третій етап конкурсу триває з 21 червня до 13 серпня. В цей період 26 громад-учасників мають представити детальний опис проєкту. Переможець отримає грошовий приз у розмірі 500 тис. грн на втілення проєкту громади.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що у процесі реформи децентралізації відбулись зміни адмінтерустрою і, відповідно, змінюється система міжбюджетних відносин.

Довідково

Організаторами конкурсу «Наша громада» є телеканали ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Детальніше про конкурс можна дізнатися за посиланням http://otg.fakty.com.ua.

Повернутися вгору