Ще чотири міста стали учасниками проекту розвитку міської інфраструктури–2, – Геннадій Зубко

05.09.2016

Мінрегіон завершив реструктуризацію спільного з МБРР Проекту розвитку міської інфраструктури–2, додавши до переліку учасників ще 4 комунальні підприємства з Коломиї, Нововолинська, Чугуїва та Вінниці. Таким чином остаточно визначено перелік учасників проекту. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Він повідомив, що  основною метою цього проекту є підвищенні якості надання послуг та ефективності використання енергії комунальними підприємствами у сфері водопостачання, водовідведення та пілотного проекту з поводження з твердими побутовими відходами.

Нагадаємо, що термін реалізації проекту – 6 років,  сума кредиту350 млн. доларів США. Учасники проекту: КП «Харківводоканал», КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» – Харків, ПАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал», КП «Краматорський водоканал», ОКВП «Дніпро-Кіровоград», КП «Тернопільводоканал», КП «Черкасиводоканал», КП «Житомирводоканал»; після реструктуризації додатково: КП «Коломияводоканал», КП «Нововолинськводоканал», КП «Чугуїввода», КП «Вінницяоблводоканал». 

Повернутися вгору