Старт програми DOBRE: на розвиток територіальних громад буде надано 50 млн дол США, – Геннадій Зубко

25.10.2016

Сьогодні ми відкрили програму «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Це потужна програма у реформі децентралізації в Україні, що впроваджується за підтримки Агенції з міжнародного розвитку США (USAID). В її рамках протягом 2016-2021 років Україні буде надано 50 млн доларів США. Про це сьогодні повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час церемонії відкриття програми  DOBRE.

«Старт програми DOBRE є справді доброю справою для України. Адже він спрямований на підтримку тих громад, які взяли на себе відповідальність змінювати країну, змінювати систему управляння в країні, змінювати життя у своїх громадах.  Об’єднані  територіальні громади по всій Україні отримають допомогу на реалізацію конкретних проектів: розробку стратегічних планів ОТГ та містобудівної документації, запровадження електронного урядування в громадах, застосування кращих практик щодо створення ЦНАПів, розвиток інфраструктури. Реформа децентралізації є справді національним проектом. І ми вдячні, що до його підтримки долучилось багато наших міжнародних партнерів, спільно з якими ми реалізовуємо багато проектів. Адже реформа децентралізації – це реформа яка об’єднує і зберігає країну», – наголосив Геннадій Зубко.

Він поінформував, що  сьогодні учасниками програми стали 25 ОТГ,. Наступні 25 громад будуть відібрані у  березні-квітні 2017 року, і ще 25 ОТГ – у вересні-жовтні 2017 року.

Участь у відкритті програми взяв участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Посол США в Україні Марі Йованович,  Президент та виконавчий директор компанії «Глобал Комьюнітіс Девід Вайс та директор проекту Беррі Рід.

Повернутися вгору